Každý velký šachista byl kdysi začátečník

Články

VÍKEND V ŠACHOVÉM HOTELU ZÁMECKÁ SÝPKA V BLANSKU

20.08.2017 16:36
Celý článek

O ŠACHOVÉHO KRÁLE A KRÁLOVNU FRÝDKU-MÍSTKU 2017

11.07.2017 23:13
Celý článek

LETNÍ ŠACHOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ 3. - 7. 7. 2017

02.07.2017 13:28
Celý článek

KRAJSKÝ PŘEBOR V ŠACHU MLÁDEŽE DO 16 LET - MLADÁ BOLESLAV 23. - 25.6.2017

25.06.2017 17:35
Celý článek

PRVNÍ LUKAVECKO - PRAVONÍNSKÉ ŠACHOVÁNÍ 24.6.2017

24.06.2017 14:21
Celý článek

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY ŠKOLNÍCH TÝMŮ 19. - 25.6.2017 ZLÍN

18.06.2017 11:57
Celý článek

LOUČENÍ SE ŠKOLNÍM ROKEM 2016-2017 16.6.2017 PRAVONÍN

16.06.2017 22:47
Celý článek

O KRÁLE A KRÁLOVNU MATEŘSKÝCH ŠKOLEK 10.6.2017 TÁBOR

10.06.2017 18:55
Celý článek

PELHŘIMOVSKÝ PĚŠEC 10.6.2017 - PELHŘIMOV

10.06.2017 18:47
Celý článek

55. ZAJEČICE 3. - 4. 6. 2017 TENTOKRÁT V CHRUDIMI

02.06.2017 16:58
Celý článek

ZA DALŠÍMI BODY NA PORG DO PRAHY

28.05.2017 09:23
Celý článek

HUKVALDSKÉ ŠACHOVÁNÍ - 20.5.2017

17.05.2017 19:22
Celý článek

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DĚTÍ DO 8 LET - 13.-14.5.2017 - MALENOVICE

11.05.2017 19:33
Celý článek

ŠACHOVÝ TURNAJ DDM JIHLAVA - 13.5.2017

11.05.2017 19:30
Celý článek

MEMORIÁL prof. JAROSLAVA PELIKÁNA - 20. ROČNÍK - ČESKÝ BROD - 6.5.2017

04.05.2017 20:55
Celý článek

KRAJSKÝ PŘEBOR V ŠACHU DĚTÍ DO 8 LET - PRAVONÍN - 30.4.2017

28.04.2017 10:58
Celý článek

KRAJSKÝ PŘEBOR DRUŽSTEV MLADŠÍCH ŽÁKŮ 29.4.2017 ŘÍČANY

27.04.2017 11:18
Celý článek

PRIBINÁČEK HAVLÍČKŮV BROD 22.4.2017

22.04.2017 18:01
Celý článek

KVALIFIKAČNÍ ODDÍLOVÝ TURNAJ V ŠACHU DĚTÍ DO 8 LET

20.04.2017 15:48
Celý článek

TURNAJ ŠACHOVÝCH NADĚJÍ FRÝDEK - MÍSTEK 13.-17.4.2017

17.04.2017 19:42
Celý článek

O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA - 15.4.2017 - KOLÍN

14.04.2017 18:30
Celý článek

O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA 13.4.2017 - NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU

12.04.2017 21:16
Celý článek

O FRYMÍKŮV POHÁR - 8.4.2017 - FRÝDEK - MÍSTEK

10.04.2017 17:10
Celý článek

ŠACHOVÝ TURNAJ MDDM ÚVALY - 8.4.2017

07.04.2017 18:55
Celý článek

REGIONÁLNÍ SOUTĚŽ "E" 11. KOLO PRAVONÍN x SÁZAVA 2.4.2017

02.04.2017 14:29
Celý článek
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Tréninkové weby

 

Rozpis šachových kroužků 2018/2019

Úterý: 16.00 - 17.30 hodin

Středa: 13.30 - 15.00 hodin

Pátek: 13.30 - 16.00 hodin

...

Úterý: 13.30 - 16.00 hodin

Pátek: 13.30 - 16.00 hodin

...

Úterý: 13.30 - 16.00 hodin

Pátek: 13.30 - 16.00 hodin

...

Pondělí: 15.00 - 16.30 hodin

Čtvrtek: 9.00 - 11.00 hodin



Více zde: http://www.sachypravonin.cz/

Pokročilí

Pondělí: 16.00 - 17.30 hodin - Filip Lukáš

Středa: 13.30 - 15.00 hodin - exter. Matějovský Ondřej

Pátek: 13.30 - 15.00 hodin - Horák Vladimír

FOTEČKY Z BŘEZNA A DUBNA 2019: https://sachypravonin.rajce.idnes.cz/Z_krouzku_-_Pokrocili_-_brezen_-_duben_2019

Mírně pokročilí

Středa: 13.30 - 15.00 hodin - Horák Vladimír

Pátek: 13.30 - 15.00 hodin - Filip Lukáš

FOTEČKY Z BŘEZNA A DUBNA 2019: https://sachypravonin.rajce.idnes.cz/Z_krouzku_-_Mirne_pokrocili_-_brezen_-_duben_2019

Začátečníci A - první třída

Úterý: 13.30 - 15.00 hodin - Filip Lukáš

Středa: 13.30 - 15.00 hodin - Filip Lukáš

FOTEČKY Z BŘEZNA A DUBNA 2019: https://sachypravonin.rajce.idnes.cz/Z_krouzku_-_Zacatecnici_A_-_brezen_-_duben_2019

Začátečníci B - mateřská škola

Pondělí: 15.00 - 16.00 hodin - Filip Lukáš, Miroslava Ondráková

Středa: 15.00 - 16:00 hodin - Marie Filipová,  Miroslava Ondráková

FOTEČKY Z BŘEZNA A DUBNA 2019: https://sachypravonin.rajce.idnes.cz/Z_krouzku_Zacatecnici_B_-_brezen_-_duben_2019

Šachová školička

Čtvrtek: 9.00 - 11.00 hodin - Marie Filipová, Miroslava Ondráková

FOTEČKY Z BŘEZNA A DUBNA 2019: https://sachypravonin.rajce.idnes.cz/Z_krouzku_-_Sachova_skolicka_-_brezen_-_duben_2019

Suplování: vzájemně se dle potřeby zastupují výše uvedení trenéři


Co šachy přinášejí dětem

Co šachy přinášejí dětem

10.06.2014 20:31
Co šachy přinášejí dětem   Šachy jsou součástí kurikula ve více než 30 zemích, např....
Celý článek

PODĚKOVÁNÍ:

    

Děkujeme touto cestou hejtmance Středočeského kraje Ing. Jaroslavě Pokorné Jermanové za finanční příspěvek na uspořádání RODINNÝCH DVOJIC - 11. ročníku dne 2.3.2019.

Toplist

  

Kam na turnaje?

23.3.2019: 9. kolo Regionální žákovská liga SE - finále - Sázava: 18_19_9_RŽL_Sazava.pdf

     startovní listina: chess-results.com/tnr420395.aspx?lan=5

23.3.2019: Přebor Litně v šachu mládeže 2019: Prebor_Litne_2019.pdf

23.3.2019: Turnaj v Úvalech: uvaly_Krajsky_Pohar_2019.pdf

23.3.2019: O Příbrambskou královnu: Pribramska_Kralovna_2019.pdf

24.3.2019: Kobyliský koník: konik19p24.3.2019.doc

30.3.2019: PROJEKTOVÝ DEN "KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ!": Kdo si hraje, nezlobí - leták 30.3.2019.pdf

                   přihlášky: filipova.marie@seznam.cz  

30.-31.3.2019: MČR dětí do 8 let: Frýdek-Místek:Propozice_MCR_U8_2019.pdf

31.3.2019: RS D - 11. kolo - Říčany L x Pravonín

6.4.2019: KP družstev - finále - rozpis: KP_druzstev_mladeze_18-19.doc

6.4.2019: Rapid Sedlčany: Rapid Sedlcany_6.4.2019.pdf

6.4.2019: O Jineckéh pěšce: O Jineckého pěšce 6.4.2019.doc

13.4.2019: O pohár starosty města Písku: OPEN_Pisek_propozice.pdf

18.4.-21.4.2019: O pohár Mistra Jana 2019 Planá n.L.: Propozice LuĹľnice Planá n.L. 2019.pdf

18.4.-22.4.2019: 39. ročník Turnaj šachových nadějí - Frýdek - Místek: Propozice_TSN_2019_CZ 18.-22.4..pdf

20.4.2019: O velikonočního zajíčka - Kolín: propozice_beranek_2019 20.4..docx

27.4.2019: Velká cena Havlíčkova Brodu 2019:

27.4.2019: KP v rapid šachu 2019 - Lysá n.L.: KP v rapid šachu mládeže 2019 - Lysá n.L. 27.4.2019.pdf

27.4.2019: Kobyliský rapid 2018-2019: kobrapid19p.doc

1.5.2019: KP družstev mladších žáků

1.5.2019: Májový turnaj - Týn n.Vltavou

4.5.2019: PROJEKTOVÝ DEN - "O KRÁLE A KRÁLOVNU MATEŘSKÝCH ŠKOL": O krále a královni MŠ - 4.5.2019.pdf

            přihlášky: filipova.marie@seznam.cz nebo v mateřské škole Pravonín - akce jen pro MŠ Pravonín

19.5.2019 ŠACHY V PŘÍRODĚ - ČELÁKOVICE: mám slíbených 8 míst pro děti, hlaste se obratem

                 Pozvánka: SachyVPrirode7 - Čelákovice.docx

19.5.2019: Kobyliský koník: konik19p 19.5.2019.doc

25.5.2019: Kobyliský rapid 2018-2019: kobrapid19p.doc

25.5.2019: Smíchovský soudek: 20190525_Smichovsky_Soudek.pdf

25.5.2019: PORG open: PORGOpen6773Propozice 2018-2019.pdf

1.-2.6.2019: 57. Šachové Zaječice - Chrudim: Propozice - 57. Zaječice 1.-2.6.2019.docx

9.6.2019: Memoriál Věry Menšíkové: 20190609_3.Memorial_Very_Mencikove 9.6.2019.pdf

14.-16.6.2019: MČR družstev mladších žáků 2019

22.6.-23.6.2019: Finále KP v praktickém šachu mládeže

3.8. - 10.8.2019: Šachový tábor Růžená: Ruzena2019.pdf

12.8.-16.8.2019: Příměstský šachový tábor v Pravoníně Příměstský šachový tábor - 12.8.-16.8.2019.docx

        Podrobné informace: PŘÍMĚSTSKÝ ŠACHOVÝ TÁBOR 2019.docx

        Projektový den mimo SVČ: Projektový den mimo SVČ 15.8.2019.pdf

        Setkání s rodiči šachistů: Setkání s rodiči šachistů 16.8.2019.pdf

18.8.-24.8.2019: Škola šachových kouzel - Sluníčko 2019 - Trhová Kamenice - šachový tábor Tabor_Celak2019_poslani 18.8.-24.8.2019.odt

                                              přihláška: přihláška - Čelákovice.docx

.......................

Celkový přehled i s výsledky: docs.google.com/spreadsheets/d/1F_S4PmwD_a22SiAvVebVYA4W9PkiBkGnLhrN0yx3yzE/edit#gid=1505056574

Zpátky do minulosti - foto

Sociální sítě

Instagram

Youtube

Fotografie

undefined

Nejnovější video

Děkujeme

Šachové kroužky pracují za podpory MěDDM Vlašim

Rozpis Klubů zábavné logiky a deskových her na II. pololetí 2018-2019

STŘEDA: 15.00 - 16.30 hodin - vedoucí  Lukáš Filip

   FOTEČKY: sachypravonin.rajce.idnes.cz/Klub_zabavne_logiky_a_deskovych_her_2._-_Lukas_Filip_-_streda/

PÁTEK: 15.00 - 16.30 hodin - vedoucí Ing. Helena Kůrová

   FOTEČKY:  sachypravonin.rajce.idnes.cz/Klub_zabavne_logiky_a_deskovych_her_2.-6.2019_Ing._Helena_Kurova/

BADATELSKÝ KLUB "VŠEZNÁLEK" ve II. pololetí 2018-2019

PÁTEK: 15.00 - 16.30 hodin - vedoucí Marie Filipová

   FOTEČKY: sachypravonin.rajce.idnes.cz/Badatelsky_klub_VSEZNALEK_2018-2019_Marie_Filipova/

Suplují podle potřeby: vzájemně Filip Lukáš, Vojtěch Filip, Ing. Helena Kůrová