Články

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DRUŽSTEV MLADŠÍCH ŽÁKŮ 2009

08.06.2009 11:36
          Ve dnech 12. - 14.6.2009 proběhne v  Sezemickém domě v Sezemicích Mistrovství ČR družstev mladších žáků 2009. Hlavním pořadatelem je 2222 ŠK Polabiny s předsedou oddílu Vladimírem Dudkem. Soutěž bude řídit komise mládeže Šachového svazu ČR a...
>>

SPORTOVNÍ ODPOLEDNE V DOLNÍCH KRALOVICÍCH V PÁTEK 5.6.2009

01.06.2009 23:09
Pro všechny členy Šachového klubu Pravonín a jejich rodiče!      TJ Spartak Vlašim, jako poděkování za pěkné výsledky šachistů v šachových soutěžích v uplynulé sezóně, uspořádá v Dolních Kralovicích na fotbalovém hřišti a přilehlých prostorách SPORTOVNÍ ODPOLEDNE. Jsou...
>>

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DRUŽSTEV STARŠÍCH ŽÁKŮ V RAPID ŠACHU, TURNAJ DVOJIC NEJMLADŠÍHO ŽACTVA A TURNAJ V RAPIDU JEDNOTLIVCŮ - 47. ZAJEČICE - SEČ - 30.5.-31.5.2009

31.05.2009 22:55
     Na 47. "ZAJEČICE" vyslala TJ Spartak Vlašim rekordní výpravu čítající celkem 47 účastníků, z toho 31 dětí. Dopravu nám zajistil Městský dům dětí a mládeže Vlašim, pod kterým všech 5 šachových kroužků pracuje. Tímto jim vyslovujeme veliký dík. Přepravoval nás krásný...
>>

MEZINÁRODNÍ DEN DĚTÍ

31.05.2009 21:14
Milé děti, k Vašemu svátku, MEZINÁRODNÍMU DNU DĚTÍ, Vám všem přeji vše nejlepší, hlavně hodně zdraví, pohody, radosti, úspěchů ve škole a ve veškeré mimoškolní činnosti.      Přeji Vám, ze srdce, aby jste byly šťastné a spokojené, aby jste dětství prožívaly v poklidu a...
>>

ŘEVNICKÉ DVOJICE 23.5.2009 - BRATŘI FILIPOVÉ "ZAVÁLELI"

23.05.2009 21:38
  LUKÁŠ A VOJTA FILIPOVI OBSADILI 1. MÍSTO NA ŘEVNICKÝCH DVOJICÍCH VE SPOLEČNÉ SKUPINĚ DĚTÍ A AMATÉRŮ. OD PRVNÍHO KOLA BYLI VE VEDENÍ A TENTO POST UŽ NEPUSTILI AŽ DO KONCE TURNAJE. OCEŇUJEME JEJICH VELIKÝ ŠACHOVÝ RŮST, KTERÝ ZAZNAMENALI, V POROVNÁNÍ SE STEJNÝM TURNAJEM, KONANÝM V LOŇSKÉM ROCE,...
>>

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKOVSKÝCH DRUŽSTEV SŠS 2008-2009 - F I N Á L E 17.5.2009

16.05.2009 18:12
 Předkolo konané v Pravoníně 16.5.2009:   Medvedi Zvole - TJ Spartak Vlašim B 1. deska - Česánek Jaroslav (bílé) - Zvára David (černé) 0:1 2. deska - Boček Lukáš (černé) - Filip Lukáš (bílé) 0:1 3. deska - Máslo Ondřej (bílé) - Pýchová Nela (černé) 0:1 4. deska -...
>>

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKOVSKÝCH DRUŽSTEV - FINÁLOVÝ TURNAJ 2008/2009

12.05.2009 22:41
 PODROBNÉ INFORMACE, TJ. PROPOZICE, ČASOVÝ PLÁN, SOUPISKY A DALŠÍ NAJDETE NA STRÁNKÁCH KOMISE MLÁDEŽE: www.stcsach.cz/KM/   KVALIFIKOVALI SE: MEDVĚDI ZVOLE - VÍTĚZ SKUPINY A KP SPARTAK VLAŠIM B - VÍTĚZ SKUPINY B KP TJ TOURIST BIOMEDICA ŘÍČANY D - VÍTĚZ SKUPINY C KP SOKOL BUŠTĚHRAD A...
>>

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DĚTI DO OSMI LET - VYŠKOV - 7.-9.5.2009

12.05.2009 21:26
Z našeho šachového klubu nás na tomto turnaji reprezentoval Daniel Ždych a ze spřátelených Dolních Kralovic hráli Matěj David, Petr lebeda, Pavel Roháč a Miroslav Mareš.   S Danem byla ve Vyškově jeho maminka a děda, a protože se jim tam všem moc líbilo, vznikl takovýto pěkný...
>>

Deník z Jánských Lázní 5.5.2009 - 10.5.2009

05.05.2009 11:31
       Za několik minut budeme na cestě do Jánských Lázní, kde se koná OTEVŘENÝ KRAJSKÝ PŘEBOR MUŽŮ, ŽEN, SENIORŮ, JUNIORŮ A JUNIOREK DO 18 A DO 20 LET V PRAKTICKÉM ŠACHU 2009 - 8. ROČNÍK.   Na internetových stránkách našeho mateřského oddílu www.sachyvlasim.cz...
>>

KP družstev do 12ti let Říčany 02.05.2009

03.05.2009 15:16
Převzato ze stránek Vlašimi - lépe bych to nenapsala a do poslední tečky se vším souhlasím, skutečně postup do finále s odřenýma ušima..... Na rozhraní dubna a května se již tradičně rozhoduje o tom, který ze středočeských oddílů má nejlepší družstvo mladších žáků. Letos o první májové sobotě...
>>
<< 25 | 26 | 27 | 28 | 29 >>

 9 - RŽL 2013-2014-NÁPOČTEM.pd Mohlo by vás zajímat

  • ŠACHOVÉ KROUŽKY MěDDM VLAŠIM - PRACOVIŠTĚ PRAVONÍN 2017/2018

  • POKROČILÍ: (500,--Kč/rok)
  • Úterý: 16.00 - 17.00 hodin (zábavné šachy)  č. 97
  • Středa: 13.30 - 15.00 hodin (nové učivo) č. 99
  • Pátek: 13.30 - 16.00 hodin (opakování, diagramy, studie) č. 102
  • MÍRNĚ POKROČILÍ: 500,--/rok)
  • Úterý: 13.30 - 16.00 hodin (nové učivo) č. 96
  • Pátek: 13.30 - 16.00 hodin (opakování, diagramy, studie) č. 101
  • ZAČÁTEČNÍCI "A": 500,-- Kč/rok)
  • Úterý: 13.30 - 16.00 hodin (nové učivo) č. 95
  • Pátek: 13.30 - 16.00 hodin (opakování, diagramy) č. 100
  • ZAČÁTEČNÍCI "B": 300,--Kč/rok)
  • Pondělí: 15.00 - 16.30 hodin (nové učivo) č. 94
  • Středa: 15.00 - 16.30 hodin (nové učivo) č. 98
  • ŠACHOVÁ ŠKOLIČKA: 300,--Kč/rok)
  • Čtvrtek: 9.00 - 11.00 hodin (výuka šachu hrou) č. 93
  •  
  • Náplň jednotlivých hodin bude aktuálně pozměňována, a to dle požadavků žáků, ale i přípravy na jednotlivé turnaje.
  • Přihlášky jsou k dispozici buď u nás v kroužcích nebo na MěDDM Vlašim.
  • Odkaz na přihlášku: prihlaska_17_18 pro kroužky MěDDm.pdf
  • Vyučovat budou: Lukáš Filip, Vojtěch Filip, Marie Filipová, Vladimír Horák, Ondřej Matějovský, kterým budou pomáhat starší děti Petra Píšová a Filip Kůra.
  • Staré šachové www stránky: http://pravoninsachy.txt.cz/rubriky/0/vse


  •   ŽIVÉ ŠACHY V PRAVONÍNĚ 


VYUČUJÍ TRENÉŘI: LUKÁŠ FILIP, VOJTĚCH FILIP, MARIE FILIPOVÁ, VLADIMÍR HORÁK A ONDŘEJ MATĚJOVSKÝ

POMÁHAJÍ STARŠÍ DĚTI: PETRA PÍŠOVÁ A FILIP KŮRA

ŠACHOVOU ŠKOLIČKU VYUČUJE: MARIE FILIPOVÁ  A MIROSLAVA ONDRÁKOVÁ

INTERNETOVÉ STRÁNKY SPRAVUJE LUKÁŠ FILIP, resp. MARIE FILIPOVÁ

KRONIKU VEDE MARIE FILIPOVÁ

Na turnaje budou děti (kromě rodičů) doprovázet Lukáš a Vojtěch Filipovi (podle možností Marie Filipová nebo David Kůra či Helena Kůrová) 

NAŠI SPONZOŘI  2017/2018

1.    Vlašimské městské lesy s.r.o.,Vlašim

2.    Městský dům dětí a mládeže, Vlašim 

3.    Marie Filipová, Pravonín

4.    Petr a Dana Zemanovi, Vlašim

5.    Obec Pravonín

6.    Helena a David Kůrovi, Pravonín

7.    Miroslava Ondráková, Pravonín

8.    Miluše Filipová, Pravonín

9.    Markéta Štanderová, Vracovice

10.  Jana Veselá, Jeníkov

11.  Aneta Ondráková, Pravonín

12.  Monika Hochmanová, Pravonín

13.  Lenka Toulová, Pravonín

14.  Ladislav Hejný, Pravonín

15.  Lukáš Filip, Pravonín

16.  Vojtěch Filip, Pravonín

17.  Miroslava Čápová, Vracovice

Děkujeme !!!

ČEKÁME NA DALŠÍ NÁSLEDOVNÍKY.....

 

Vojtěch Filip info

 je od 5.9.2011 ve svých 13ti letech

  (jako první v klubu) držitelem

1. VT

VOJTĚCH   F I L I P

je k 1.12.2015

KANDIDÁTEM MISTRA (KM)

FIDE ELO 2105

(jako první v klubu)

Blahopřejeme !!!

Diagram

Logo

IČO: 05925819

sachypravonin@gmail.com

Borec(i) týdne

REGIONÁLNÍ PŘEBOR ZÁKLADNÍCH A STŘEDNÍCH ŠKOL

BENEŠOV 13. 11. 2017

STARŠÍ ŽÁCI

ZŠ A MŠ NAČERADEC

3. místo - postup na Krajské kolo do Neratovic

Zprava: Petra Píšová, František Jelínek, Filip Kůra a Štěpán Filip, za nimi Jiří Kotzot sekretář SŠS

MLADŠÍ ŽÁCI

8. místo

Zleva: Eliška Škarydová, Jakub Janda, Karel Vávra a Michal Škaryd


O KRÁLE A KRÁLOVNU SYMFONIE

PODĚBRADY 11.11.2017

STARŠÍ ŽÁCI

2. místo

LUKÁŠ ZEMAN

6. bodů

3. místo

FRANTIŠEK JELÍNEK

5,5 bodu

MLADŠÍ ŽÁCI - DÍVKY

2. místo

NATÁLIE ŠTANDEROVÁ 


III. VT si v Poděbradech uhrál

DANIEL ZEMAN

uhrál 6 bodů

Moc blahopřejeme!


VŠICHNI ÚČASTNÍCI TURNAJE 

Zadní řada zleva: Zdeněk Šťastný, Karel Vávra, Jakub Janda, Lukáš Zeman, František Jelínek, Filip Kůra, Štěpán Filip

Přední řada zleva: Patrik Heřmánek, Daniel Zeman, Vít Duda, Nela Hejná, Tomáš Zeman, Lenka Šťastná, Natálie Štanderová

.....

O JIHLAVSKÝ KOLÁČ - JIHLAVA 4.11.2017

JEDINÁ MEDAILE Z TOHOTO VÍKENDU

TOMÁŠ ZEMAN

5,5 bodu/z 9 možných

vynikající výkon

3. místo ve své kategorii

....

3. KOLO REGIONÁLNÍ ŽÁKOVSKÁ LIGA 4.11.2017 JÍLOVÉ U PRAHY

15 šachistů reprezentovalo v Jílovém:

Zleva zadní řada: František Jelínek, Filip Kůra, Lukáš Zeman, KŠtěpán Filip, Adam Slavík, Jakub Janda

Přední řada zleva: Tereza Slavíková, Zdeněk Šťastný, Barbora Slavíková, Eliška Škarydová, Nela Hejná, Patrik Heřmánek, Michal Škaryd, Natálie Štanderová a Jan Veselý

....

2. KOLO REGIONÁLNÍ ŽÁKOVSKÁ LIGA 14.10.2017 PRAVONÍN

25 šachistů reprezentovalo na tomto kole RŽL

Zleva zadní řada Karel Vávra (6,5), Jan Veselý (6,5), Petra Píšová (11), Štěpán Filip (9), Filip Vopálka (7,5), Adam Slavík (6), Jakub Janda (3,5), Lukáš Zeman (9). Zleva prostřední řada Michal Škaryd (5), Patrik Heřmánek (1), Simona Ondráková (2), Tomáš Zeman (3), Daniel Zeman (6), Jakub Čáp (2), Tereza Slavíková (2,5), Dan Vopálka (1,5), Nela Hejá (2). Přední řada zleva Eliška Škarydová (3), Bauer Sanatána (3), Zdeněk Šťastný (5), Natálie Štanderová (5), Lenka Šťastná (2), Vojtěch Vopálka (6,5), Barbora Slavíková (6) a Jan Hejzlar (1)

 

...

SRDEČNĚ  BLAHOPŘEJEME A DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI !!!

Co šachy přinášejí dětem

Co šachy přinášejí dětem

10.06.2014 20:31
Co šachy přinášejí dětem   Šachy jsou součástí kurikula ve více než 30 zemích, např....
>>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode