Články

O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA - KOLÍN - 11.4.2009

01.05.2009 12:27
FOTEČKY:  http://sachypravonin.rajce.idnes.cz/Kolin_11.04.09_O_velikonocniho_beranka_2009/   VELKÝ ÚSPĚCH VŠECH NAŠICH ÚČASTNÍKŮ !!! Patrik celkově třetí (jeho dosavadní nejlepší umístění). V kategorii H 16: Lukáš 2. místo ...
>>

RAPID SENDRAŽICE 4.4.2009

01.05.2009 12:27
VÝSLEDKY: http://www.sendrazice.wz.cz/turnaje/rapid09.htm Zúčastnili se: trenér Ondra Matějovský, obsadil 2. místo  5 bodů                 David Zvára 10. místo 3,5...
>>

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR DĚTÍ DO 8 LET - CHODOUŇ 18.4.2009

01.05.2009 12:26
  VÝSLEDKY: http://chess-results.com/tnr20968.aspx?art=1&rd=7&lan=5&m=-1&wi=1000   FOTKY: http://www.stcsach.cz/KM/ (od pořadatelů)   FOTKY od pí Hejné:...
>>

Rapid Sedlčany 18.04.2009

01.05.2009 12:25
19.04.2009 17:47 VÝSLEDKY: http://chess-results.com/tnr20379.aspx?art=1&lan=5&turdet=YES&m=-1&wi=1000  FOTEČKY Ing. Havelky: http://petr99.rajce.idnes.cz/Rapid_2009_2/  FOTEČKY:...
>>
<< 30 | 31 | 32 | 33 | 34

 9 - RŽL 2013-2014-NÁPOČTEM.pd Mohlo by vás zajímat

  • ŠACHOVÉ KROUŽKY MěDDM VLAŠIM - PRACOVIŠTĚ PRAVONÍN 2017/2018

  • POKROČILÍ: (500,--Kč/rok)
  • Úterý: 16.00 - 17.30 hodin (zábavné šachy)  č. 97
  • Středa: 13.30 - 15.00 hodin (nové učivo) č. 99
  • Pátek: 13.30 - 16.00 hodin (opakování, diagramy, studie) č. 102
  • MÍRNĚ POKROČILÍ: 500,--/rok)
  • Úterý: 13.30 - 16.00 hodin (nové učivo) č. 96
  • Pátek: 13.30 - 16.00 hodin (opakování, diagramy, studie) č. 101
  • ZAČÁTEČNÍCI "A": 500,-- Kč/rok)
  • Úterý: 13.30 - 16.00 hodin (nové učivo) č. 95
  • Pátek: 13.30 - 16.00 hodin (opakování, diagramy) č. 100
  • ZAČÁTEČNÍCI "B": 300,--Kč/rok)
  • Pondělí: 15.00 - 16.30 hodin (nové učivo) č. 94
  • Středa: 15.00 - 16.30 hodin (nové učivo) č. 98
  • ŠACHOVÁ ŠKOLIČKA: 300,--Kč/rok)
  • Čtvrtek: 9.00 - 11.00 hodin (výuka šachu hrou) č. 93
  •  
  • Náplň jednotlivých hodin bude aktuálně pozměňována, a to dle požadavků žáků, ale i přípravy na jednotlivé turnaje.
  • Přihlášky jsou k dispozici buď u nás v kroužcích nebo na MěDDM Vlašim.
  • Odkaz na přihlášku: prihlaska_17_18 pro kroužky MěDDm.pdf
  • Vyučovat budou: Lukáš Filip, Vojtěch Filip, Marie Filipová, Vladimír Horák, Ondřej Matějovský, kterým budou pomáhat starší děti Petra Píšová a Filip Kůra.
  • Staré šachové www stránky: http://pravoninsachy.txt.cz/rubriky/0/vse


  •   ŽIVÉ ŠACHY V PRAVONÍNĚ 2011

  •   ŽIVÉ ŠACHY V PRAVONÍNĚ 2018


VYUČUJÍ TRENÉŘI: LUKÁŠ FILIP, VOJTĚCH FILIP, MARIE FILIPOVÁ, VLADIMÍR HORÁK A ONDŘEJ MATĚJOVSKÝ

POMÁHAJÍ STARŠÍ DĚTI: PETRA PÍŠOVÁ A FILIP KŮRA

ŠACHOVOU ŠKOLIČKU VYUČUJE: MARIE FILIPOVÁ  A MIROSLAVA ONDRÁKOVÁ

INTERNETOVÉ STRÁNKY SPRAVUJE LUKÁŠ FILIP, resp. MARIE FILIPOVÁ

KRONIKU VEDE MARIE FILIPOVÁ

Na turnaje budou děti (kromě rodičů) doprovázet Lukáš a Vojtěch Filipovi (podle možností Marie Filipová nebo David Kůra či Helena Kůrová) 

NAŠI SPONZOŘI  2017/2018

1.    Vlašimské městské lesy s.r.o.,Vlašim

2.    Městský dům dětí a mládeže, Vlašim 

3.    Marie Filipová, Pravonín

4.    Obec Pravonín

5.    Helena a David Kůrovi, Pravonín

6.    J.A CLEAN spol. s r.o., Vlašim

7.    Miroslava Ondráková, Pravonín

8.    Lukáš Filip, Pravonín

9.    Vojtěch Filip, Pravonín

10.  Petr a Dana Zemanovi, Vlašim

11.  Markéta Štanderová, Vracovice

12.  Jana Veselá, Jeníkov

13.  Lenka Toulová, Pravonín

14.  Ladislav Hejný, Pravonín

15.  Miroslava Čápová, Vracovice

16.  Lenka Šťastná, Vracovice

17.  Ondřej Slavík, Vlašim

18.  Zuzana Píšová, Tisek

19.  Brixí Lenka, Buková

Děkujeme !!!

ČEKÁME NA DALŠÍ NÁSLEDOVNÍKY.....

 

Vojtěch Filip info

 je od 5.9.2011 ve svých 13ti letech

  (jako první v klubu) držitelem

1. VT

VOJTĚCH   F I L I P

je k 1.12.2015

KANDIDÁTEM MISTRA (KM)

FIDE ELO 2105

(jako první v klubu)

Blahopřejeme !!!

Diagram

Logo

IČO: 05925819

sachypravonin@gmail.com

Borec(i) týdne

 


OPEN  DDM  JIHLAVA - 19.5.2018

Kategorie H 12

v chlapcích 1. místo

6 bodů/9


JAN  VESELÝ


Kategorie H 8

v chlapcích 1. místo

7 bodů/9


DANIEL   ZEMAN


Kategorie D 8

v dívkách 3. místo

3 body/9


NELA  HEJNÁ

.....

HUKVALDSKÉ ŠACHOVÁNÍ - BESKYDSKÁ ŠACHOVÁ ŠKOLA - 12.5.2018

Kategorie U9

v chlapcích 2. místo

5 bodů ze 7 možných

DANIEL  ZEMAN

....

MEMORIÁL PROFESORA JAROSLAVA PELIKÁNA - ČESKÝ BROD - 5.5.2018

KATEGORIE - STARŠÍ ŽÁCI

2.místo 5,5 bodu

LUKÁŠ  ZEMAN

...

VELKÁ CENA MĚSTA HAVLÍČKOVA BRODU 14.4.2018 HAVLÍČKŮV BROD

KATEGORIE D8

2. místo 6 bodů

NATÁLIE ŠTANDEROVÁ

KATEGORIE H8

2. místo 6 bodů

DANIEL  ZEMAN

...............

O  VELIKONOČNÍHO  BERÁNKA  7.4.2018 NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU

KATEGORIE H 8

3. místo

DANIEL  ZEMAN

....

CELKOVÉ VÝSLEDKY Z NEJLEPŠÍCH 5 KOL RŽL 2017/2018

KATEGORIE D 16

3.místo - první zleva

PETRA PÍŠOVÁ

..

KATEGORIE H 14

2.místo - první zleva -

ŠTĚPÁN FILIP

..

KATEGORIE D 12

2. místo - první zprava -

BARBORA SLAVÍKOVÁ

..

KATEGORIE D 10

1. místo - uprostřed -

NATÁLIE ŠTANDEROVÁ

3. místo - první zleva -

LENKA ŠŤASTNÁ

..

KATEGORIE D 8

1.místo - uprostřed -

TEREZA SLAVÍKOVÁ

Terezka si v posledním kole RŽL uhrála IV. VT

3. místo - první zleva -

NELA HEJNÁ


........

 

SRDEČNĚ  BLAHOPŘEJEME A DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI !!!

ŠACHOVÉ KROUŽKY PRACUJÍ ZA PODPORY MĚSTSKÉHO DOMU DĚTÍ A MLÁDEŽE VE VLAŠIMI

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode