Každý velký šachista byl kdysi začátečník

Články

FINÁLE KRAJSKÉHO PŘEBORU MLÁDEŽE JEDNOTLIVCŮ 2009 - SEDLČANY 19.-20.6.2009

14.06.2009 21:55
Celý článek

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DRUŽSTEV MLADŠÍCH ŽÁKŮ 2009

08.06.2009 11:36
Celý článek

SPORTOVNÍ ODPOLEDNE V DOLNÍCH KRALOVICÍCH V PÁTEK 5.6.2009

01.06.2009 23:09
Celý článek

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DRUŽSTEV STARŠÍCH ŽÁKŮ V RAPID ŠACHU, TURNAJ DVOJIC NEJMLADŠÍHO ŽACTVA A TURNAJ V RAPIDU JEDNOTLIVCŮ - 47. ZAJEČICE - SEČ - 30.5.-31.5.2009

31.05.2009 22:55
Celý článek

MEZINÁRODNÍ DEN DĚTÍ

31.05.2009 21:14
Celý článek

ŘEVNICKÉ DVOJICE 23.5.2009 - BRATŘI FILIPOVÉ "ZAVÁLELI"

23.05.2009 21:38
Celý článek

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKOVSKÝCH DRUŽSTEV SŠS 2008-2009 - F I N Á L E 17.5.2009

16.05.2009 18:12
Celý článek

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKOVSKÝCH DRUŽSTEV - FINÁLOVÝ TURNAJ 2008/2009

12.05.2009 22:41
Celý článek

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DĚTI DO OSMI LET - VYŠKOV - 7.-9.5.2009

12.05.2009 21:26
Celý článek

Deník z Jánských Lázní 5.5.2009 - 10.5.2009

05.05.2009 11:31
Celý článek

KP družstev do 12ti let Říčany 02.05.2009

03.05.2009 15:16
Celý článek

ZVOLSKÝ RAPID ŠACHY.BIZ - 25.4.2009

01.05.2009 12:30
Celý článek

O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA - KOLÍN - 11.4.2009

01.05.2009 12:27
Celý článek

RAPID SENDRAŽICE 4.4.2009

01.05.2009 12:27
Celý článek

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR DĚTÍ DO 8 LET - CHODOUŇ 18.4.2009

01.05.2009 12:26
Celý článek

Rapid Sedlčany 18.04.2009

01.05.2009 12:25
Celý článek
<< 12 | 13 | 14 | 15 | 16

Tréninkové weby

 

Rozpis šachových kroužků 2018/2019

Úterý: 16.00 - 17.30 hodin

Středa: 13.30 - 15.00 hodin

Pátek: 13.30 - 16.00 hodin

...

Úterý: 13.30 - 16.00 hodin

Pátek: 13.30 - 16.00 hodin

...

Úterý: 13.30 - 16.00 hodin

Pátek: 13.30 - 16.00 hodin

...

Pondělí: 15.00 - 16.30 hodin

Čtvrtek: 9.00 - 11.00 hodin



Více zde: http://www.sachypravonin.cz/

Pokročilí

Pondělí: 16.00 - 17.30 hodin - Filip Lukáš

Středa: 13.30 - 15.00 hodin - exter. Matějovský Ondřej

Pátek: 13.30 - 15.00 hodin - Horák Vladimír

FOTEČKY Z BŘEZNA A DUBNA 2019: https://sachypravonin.rajce.idnes.cz/Z_krouzku_-_Pokrocili_-_brezen_-_duben_2019

Mírně pokročilí

Středa: 13.30 - 15.00 hodin - Horák Vladimír

Pátek: 13.30 - 15.00 hodin - Filip Lukáš

FOTEČKY Z BŘEZNA A DUBNA 2019: https://sachypravonin.rajce.idnes.cz/Z_krouzku_-_Mirne_pokrocili_-_brezen_-_duben_2019

Začátečníci A - první třída

Úterý: 13.30 - 15.00 hodin - Filip Lukáš

Středa: 13.30 - 15.00 hodin - Filip Lukáš

FOTEČKY Z BŘEZNA A DUBNA 2019: https://sachypravonin.rajce.idnes.cz/Z_krouzku_-_Zacatecnici_A_-_brezen_-_duben_2019

Začátečníci B - mateřská škola

Pondělí: 15.00 - 16.00 hodin - Filip Lukáš, Miroslava Ondráková

Středa: 15.00 - 16:00 hodin - Marie Filipová,  Miroslava Ondráková

FOTEČKY Z BŘEZNA A DUBNA 2019: https://sachypravonin.rajce.idnes.cz/Z_krouzku_Zacatecnici_B_-_brezen_-_duben_2019

Šachová školička

Čtvrtek: 9.00 - 11.00 hodin - Marie Filipová, Miroslava Ondráková

FOTEČKY Z BŘEZNA A DUBNA 2019: https://sachypravonin.rajce.idnes.cz/Z_krouzku_-_Sachova_skolicka_-_brezen_-_duben_2019

Suplování: vzájemně se dle potřeby zastupují výše uvedení trenéři


Co šachy přinášejí dětem

Co šachy přinášejí dětem

10.06.2014 20:31
Co šachy přinášejí dětem   Šachy jsou součástí kurikula ve více než 30 zemích, např....
Celý článek

PODĚKOVÁNÍ:

    

Děkujeme touto cestou hejtmance Středočeského kraje Ing. Jaroslavě Pokorné Jermanové za finanční příspěvek na uspořádání RODINNÝCH DVOJIC - 11. ročníku dne 2.3.2019.

Toplist

  

Kam na turnaje?

23.3.2019: 9. kolo Regionální žákovská liga SE - finále - Sázava: 18_19_9_RŽL_Sazava.pdf

     startovní listina: chess-results.com/tnr420395.aspx?lan=5

23.3.2019: Přebor Litně v šachu mládeže 2019: Prebor_Litne_2019.pdf

23.3.2019: Turnaj v Úvalech: uvaly_Krajsky_Pohar_2019.pdf

23.3.2019: O Příbrambskou královnu: Pribramska_Kralovna_2019.pdf

24.3.2019: Kobyliský koník: konik19p24.3.2019.doc

30.3.2019: PROJEKTOVÝ DEN "KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ!": Kdo si hraje, nezlobí - leták 30.3.2019.pdf

                   přihlášky: filipova.marie@seznam.cz  

30.-31.3.2019: MČR dětí do 8 let: Frýdek-Místek:Propozice_MCR_U8_2019.pdf

31.3.2019: RS D - 11. kolo - Říčany L x Pravonín

6.4.2019: KP družstev - finále - rozpis: KP_druzstev_mladeze_18-19.doc

6.4.2019: Rapid Sedlčany: Rapid Sedlcany_6.4.2019.pdf

6.4.2019: O Jineckéh pěšce: O Jineckého pěšce 6.4.2019.doc

13.4.2019: O pohár starosty města Písku: OPEN_Pisek_propozice.pdf

18.4.-21.4.2019: O pohár Mistra Jana 2019 Planá n.L.: Propozice LuĹľnice Planá n.L. 2019.pdf

18.4.-22.4.2019: 39. ročník Turnaj šachových nadějí - Frýdek - Místek: Propozice_TSN_2019_CZ 18.-22.4..pdf

20.4.2019: O velikonočního zajíčka - Kolín: propozice_beranek_2019 20.4..docx

27.4.2019: Velká cena Havlíčkova Brodu 2019:

27.4.2019: KP v rapid šachu 2019 - Lysá n.L.: KP v rapid šachu mládeže 2019 - Lysá n.L. 27.4.2019.pdf

27.4.2019: Kobyliský rapid 2018-2019: kobrapid19p.doc

1.5.2019: KP družstev mladších žáků

1.5.2019: Májový turnaj - Týn n.Vltavou

4.5.2019: PROJEKTOVÝ DEN - "O KRÁLE A KRÁLOVNU MATEŘSKÝCH ŠKOL": O krále a královni MŠ - 4.5.2019.pdf

            přihlášky: filipova.marie@seznam.cz nebo v mateřské škole Pravonín - akce jen pro MŠ Pravonín

19.5.2019 ŠACHY V PŘÍRODĚ - ČELÁKOVICE: mám slíbených 8 míst pro děti, hlaste se obratem

                 Pozvánka: SachyVPrirode7 - Čelákovice.docx

19.5.2019: Kobyliský koník: konik19p 19.5.2019.doc

25.5.2019: Kobyliský rapid 2018-2019: kobrapid19p.doc

25.5.2019: Smíchovský soudek: 20190525_Smichovsky_Soudek.pdf

25.5.2019: PORG open: PORGOpen6773Propozice 2018-2019.pdf

1.-2.6.2019: 57. Šachové Zaječice - Chrudim: Propozice - 57. Zaječice 1.-2.6.2019.docx

9.6.2019: Memoriál Věry Menšíkové: 20190609_3.Memorial_Very_Mencikove 9.6.2019.pdf

14.-16.6.2019: MČR družstev mladších žáků 2019

22.6.-23.6.2019: Finále KP v praktickém šachu mládeže

3.8. - 10.8.2019: Šachový tábor Růžená: Ruzena2019.pdf

12.8.-16.8.2019: Příměstský šachový tábor v Pravoníně Příměstský šachový tábor - 12.8.-16.8.2019.docx

        Podrobné informace: PŘÍMĚSTSKÝ ŠACHOVÝ TÁBOR 2019.docx

        Projektový den mimo SVČ: Projektový den mimo SVČ 15.8.2019.pdf

        Setkání s rodiči šachistů: Setkání s rodiči šachistů 16.8.2019.pdf

18.8.-24.8.2019: Škola šachových kouzel - Sluníčko 2019 - Trhová Kamenice - šachový tábor Tabor_Celak2019_poslani 18.8.-24.8.2019.odt

                                              přihláška: přihláška - Čelákovice.docx

.......................

Celkový přehled i s výsledky: docs.google.com/spreadsheets/d/1F_S4PmwD_a22SiAvVebVYA4W9PkiBkGnLhrN0yx3yzE/edit#gid=1505056574

Zpátky do minulosti - foto

Sociální sítě

Instagram

Youtube

Fotografie

undefined

Nejnovější video

Děkujeme

Šachové kroužky pracují za podpory MěDDM Vlašim

Rozpis Klubů zábavné logiky a deskových her na II. pololetí 2018-2019

STŘEDA: 15.00 - 16.30 hodin - vedoucí  Lukáš Filip

   FOTEČKY: sachypravonin.rajce.idnes.cz/Klub_zabavne_logiky_a_deskovych_her_2._-_Lukas_Filip_-_streda/

PÁTEK: 15.00 - 16.30 hodin - vedoucí Ing. Helena Kůrová

   FOTEČKY:  sachypravonin.rajce.idnes.cz/Klub_zabavne_logiky_a_deskovych_her_2.-6.2019_Ing._Helena_Kurova/

BADATELSKÝ KLUB "VŠEZNÁLEK" ve II. pololetí 2018-2019

PÁTEK: 15.00 - 16.30 hodin - vedoucí Marie Filipová

   FOTEČKY: sachypravonin.rajce.idnes.cz/Badatelsky_klub_VSEZNALEK_2018-2019_Marie_Filipova/

Suplují podle potřeby: vzájemně Filip Lukáš, Vojtěch Filip, Ing. Helena Kůrová