Každý velký šachista byl kdysi začátečník

Tréninkové weby

 

Rozpis šachových kroužků 2018/2019

Úterý: 16.00 - 17.30 hodin

Středa: 13.30 - 15.00 hodin

Pátek: 13.30 - 16.00 hodin

...

Úterý: 13.30 - 16.00 hodin

Pátek: 13.30 - 16.00 hodin

...

Úterý: 13.30 - 16.00 hodin

Pátek: 13.30 - 16.00 hodin

...

Pondělí: 15.00 - 16.30 hodin

Čtvrtek: 9.00 - 11.00 hodin



Více zde: http://www.sachypravonin.cz/

Pokročilí

Pondělí: 16.00 - 17.30 hodin - Filip Lukáš

Středa: 13.30 - 15.00 hodin - exter. Matějovský Ondřej

Pátek: 13.30 - 15.00 hodin - Horák Vladimír

FOTEČKY Z BŘEZNA A DUBNA 2019: https://sachypravonin.rajce.idnes.cz/Z_krouzku_-_Pokrocili_-_brezen_-_duben_2019

Mírně pokročilí

Středa: 13.30 - 15.00 hodin - Horák Vladimír

Pátek: 13.30 - 15.00 hodin - Filip Lukáš

FOTEČKY Z BŘEZNA A DUBNA 2019: https://sachypravonin.rajce.idnes.cz/Z_krouzku_-_Mirne_pokrocili_-_brezen_-_duben_2019

Začátečníci A - první třída

Úterý: 13.30 - 15.00 hodin - Filip Lukáš

Středa: 13.30 - 15.00 hodin - Filip Lukáš

FOTEČKY Z BŘEZNA A DUBNA 2019: https://sachypravonin.rajce.idnes.cz/Z_krouzku_-_Zacatecnici_A_-_brezen_-_duben_2019

Začátečníci B - mateřská škola

Pondělí: 15.00 - 16.00 hodin - Filip Lukáš, Miroslava Ondráková

Středa: 15.00 - 16:00 hodin - Marie Filipová,  Miroslava Ondráková

FOTEČKY Z BŘEZNA A DUBNA 2019: https://sachypravonin.rajce.idnes.cz/Z_krouzku_Zacatecnici_B_-_brezen_-_duben_2019

Šachová školička

Čtvrtek: 9.00 - 11.00 hodin - Marie Filipová, Miroslava Ondráková

FOTEČKY Z BŘEZNA A DUBNA 2019: https://sachypravonin.rajce.idnes.cz/Z_krouzku_-_Sachova_skolicka_-_brezen_-_duben_2019

Suplování: vzájemně se dle potřeby zastupují výše uvedení trenéři


Co šachy přinášejí dětem

Co šachy přinášejí dětem

10.06.2014 20:31
Co šachy přinášejí dětem   Šachy jsou součástí kurikula ve více než 30 zemích, např....
Celý článek

PODĚKOVÁNÍ:

    

Děkujeme touto cestou hejtmance Středočeského kraje Ing. Jaroslavě Pokorné Jermanové za finanční příspěvek na uspořádání RODINNÝCH DVOJIC - 11. ročníku dne 2.3.2019.

Toplist

  

Kam na turnaje?            

18.5.2019: Memoriál Františka Říhy Říčany: Memoriál Františka Říhy 18.5.2019.doc

19.5.2019: Turnaj Stamatu v Choceradech: 19_turnaj Stamatu 19.5.2019 Chocerady.pdf

19.5.2019 ŠACHY V PŘÍRODĚ - ČELÁKOVICE: mám slíbených 8 míst pro děti, hlaste se obratem

                 Pozvánka: SachyVPrirode7 - Čelákovice.docx

19.5.2019: Kobyliský koník: konik19p 19.5.2019.doc

25.5.2019: Kobyliský rapid 2018-2019: kobrapid19p.doc

25.5.2019: Smíchovský soudek: 20190525_Smichovsky_Soudek.pdf

25.5.2019: PORG open: PORGOpen6773Propozice 2018-2019.pdf

1.-2.6.2019: 57. Šachové Zaječice - Chrudim: Propozice - 57. Zaječice 1.-2.6.2019.docx

8.6.2019: Pelhřimov

9.6.2019: Memoriál Věry Menšíkové: 20190609_3.Memorial_Very_Mencikove 9.6.2019.pdf

14.-16.6.2019: MČR družstev mladších žáků 2019

22.6.-23.6.2019: Finále KP v praktickém šachu mládeže Mělník

3.8. - 10.8.2019: Šachový tábor Růžená: Ruzena2019.pdf

12.8.-16.8.2019: Příměstský šachový tábor v Pravoníně Příměstský šachový tábor - 12.8.-16.8.2019.docx

        Podrobné informace: PŘÍMĚSTSKÝ ŠACHOVÝ TÁBOR 2019.docx

        Projektový den mimo SVČ: Projektový den mimo SVČ 15.8.2019.pdf

        Setkání s rodiči šachistů: Setkání s rodiči šachistů 16.8.2019.pdf

18.8.-24.8.2019: Škola šachových kouzel - Sluníčko 2019 - Trhová Kamenice - šachový tábor Tabor_Celak2019_poslani 18.8.-24.8.2019.odt

                                              přihláška: přihláška - Čelákovice.docx

24.8.-31.8.2019 O pohár města Říčany:  Pohár města Říčany 24.8-31.8.2019.pdf

.......................

Celkový přehled i s výsledky: docs.google.com/spreadsheets/d/1F_S4PmwD_a22SiAvVebVYA4W9PkiBkGnLhrN0yx3yzE/edit#gid=1505056574

Zpátky do minulosti - foto


MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY ŠKOLNÍCH TÝMŮ 2010 - VYŠKOV




Sociální sítě

Instagram

Youtube

Fotografie

undefined

Nejnovější video

Děkujeme

Šachové kroužky pracují za podpory MěDDM Vlašim

Rozpis Klubů zábavné logiky a deskových her na II. pololetí 2018-2019

STŘEDA: 15.00 - 16.30 hodin - vedoucí  Lukáš Filip

   FOTEČKY: sachypravonin.rajce.idnes.cz/Klub_zabavne_logiky_a_deskovych_her_2._-_Lukas_Filip_-_streda/

PÁTEK: 15.00 - 16.30 hodin - vedoucí Ing. Helena Kůrová

   FOTEČKY:  sachypravonin.rajce.idnes.cz/Klub_zabavne_logiky_a_deskovych_her_2.-6.2019_Ing._Helena_Kurova/

BADATELSKÝ KLUB "VŠEZNÁLEK" ve II. pololetí 2018-2019

PÁTEK: 15.00 - 16.30 hodin - vedoucí Marie Filipová

   FOTEČKY: sachypravonin.rajce.idnes.cz/Badatelsky_klub_VSEZNALEK_2018-2019_Marie_Filipova/

Suplují podle potřeby: vzájemně Filip Lukáš, Vojtěch Filip, Ing. Helena Kůrová