Každý velký šachista byl kdysi začátečník

Články

FINÁLE KRAJSKÉHO PŘEBORU MLÁDEŽE JEDNOTLIVCŮ 2009 - SEDLČANY 19.-20.6.2009

14.06.2009 21:55
Celý článek

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DRUŽSTEV MLADŠÍCH ŽÁKŮ 2009

08.06.2009 11:36
Celý článek

SPORTOVNÍ ODPOLEDNE V DOLNÍCH KRALOVICÍCH V PÁTEK 5.6.2009

01.06.2009 23:09
Celý článek

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DRUŽSTEV STARŠÍCH ŽÁKŮ V RAPID ŠACHU, TURNAJ DVOJIC NEJMLADŠÍHO ŽACTVA A TURNAJ V RAPIDU JEDNOTLIVCŮ - 47. ZAJEČICE - SEČ - 30.5.-31.5.2009

31.05.2009 22:55
Celý článek

MEZINÁRODNÍ DEN DĚTÍ

31.05.2009 21:14
Celý článek

ŘEVNICKÉ DVOJICE 23.5.2009 - BRATŘI FILIPOVÉ "ZAVÁLELI"

23.05.2009 21:38
Celý článek

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKOVSKÝCH DRUŽSTEV SŠS 2008-2009 - F I N Á L E 17.5.2009

16.05.2009 18:12
Celý článek

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKOVSKÝCH DRUŽSTEV - FINÁLOVÝ TURNAJ 2008/2009

12.05.2009 22:41
Celý článek

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DĚTI DO OSMI LET - VYŠKOV - 7.-9.5.2009

12.05.2009 21:26
Celý článek

Deník z Jánských Lázní 5.5.2009 - 10.5.2009

05.05.2009 11:31
Celý článek

KP družstev do 12ti let Říčany 02.05.2009

03.05.2009 15:16
Celý článek

ZVOLSKÝ RAPID ŠACHY.BIZ - 25.4.2009

01.05.2009 12:30
Celý článek

O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA - KOLÍN - 11.4.2009

01.05.2009 12:27
Celý článek

RAPID SENDRAŽICE 4.4.2009

01.05.2009 12:27
Celý článek

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR DĚTÍ DO 8 LET - CHODOUŇ 18.4.2009

01.05.2009 12:26
Celý článek

Rapid Sedlčany 18.04.2009

01.05.2009 12:25
Celý článek
<< 12 | 13 | 14 | 15 | 16

Tréninkové weby

 

Rozpis šachových kroužků 2019/2020

Úterý: 16.00 - 17.30 hodin

Středa: 13.30 - 15.00 hodin

Pátek: 13.30 - 16.00 hodin

...

Úterý: 13.30 - 16.00 hodin

Pátek: 13.30 - 16.00 hodin

...

Úterý: 13.30 - 16.00 hodin

Pátek: 13.30 - 16.00 hodin

...

Pondělí: 15.00 - 16.30 hodin

Čtvrtek: 9.00 - 11.00 hodin



Více zde: http://www.sachypravonin.cz/

POKROČILÍ: 650,--/ rok

Pondělí: 16.00 - 17.30 hodin - Filip Lukáš - kroužek č. 106

Středa: 13.30 - 15.00 hodin - exter. Matějovský Ondřej - kroužek č. 107

Pátek: 13.30 - 15.00 hodin - Horák Vladimír - kroužek č. 108

 

MÍRNĚ POKROČILÍ: 650,--/ rok

Středa: 13.30 - 15.00 hodin - Horák Vladimír - kroužek č. 104

Pátek: 13.30 - 15.00 hodin - Filip Lukáš - kroužek č. 105

 

ZAČÁTEČNÍCI "A": 650,--/ rok

Úterý: 13.30 - 15.00 hodin - Filip Lukáš - kroužek č. 102

Středa: 13.30 - 15.00 hodin - Filip Lukáš - kroužek č. 103

 

ZAČÁTEČNÍCI "B": 450,--/ rok

Pondělí: 15.00 - 16.00 hodin - Filip Lukáš, Miroslava Ondráková - kroužek č. 100

Středa: 15.00 - 16:00 hodin - Marie Filipová,  Miroslava Ondráková - kroužek č. 101

 

ŠACHOVÁ ŠKOLIČKA: 450,--/ rok (za děti zaplatí Šachový klub Pravonín z.s.)

Čtvrtek: 9.00 - 11.00 hodin - Marie Filipová, Miroslava Ondráková - kroužek č. 99

 

Suplování: vzájemně se dle potřeby zastupují výše uvedení trenéři a Vojtěch Filip a Helena Kůrová

PŘIHLÁŠKA: PŘIHLÁŠKA DO KROUŽKŮ 2019-2020.pdf

FOTEČKY Z KROUŽKŮ A AKCÍ NA RAJČETI: sachypravonin.rajce.idnes.cz/


Toplist

  

Kam na turnaje?            

3.8. - 10.8.2019: Šachový tábor Růžená: Ruzena2019.pdf

12.8.-16.8.2019: Příměstský šachový tábor v Pravoníně Příměstský šachový tábor - 12.8.-16.8.2019.docx

        Podrobné informace: PŘÍMĚSTSKÝ ŠACHOVÝ TÁBOR 2019.docx

        Projektový den mimo SVČ: Projektový den mimo SVČ 15.8.2019.pdf

        Setkání s rodiči šachistů: Setkání s rodiči šachistů 16.8.2019.pdf

18.8.-24.8.2019: Škola šachových kouzel - Sluníčko 2019 - Trhová Kamenice - šachový tábor Tabor_Celak2019_poslani 18.8.-24.8.2019.odt

                                              přihláška: přihláška - Čelákovice.docx

24.8.-31.8.2019 O pohár města Říčany:  Pohár města Říčany 24.8-31.8.2019.pdf

.......................

Celkový přehled i s výsledky: docs.google.com/spreadsheets/d/1F_S4PmwD_a22SiAvVebVYA4W9PkiBkGnLhrN0yx3yzE/edit#gid=1505056574

Zpátky do minulosti - foto

PŘED 10 LETY  - SPORTOVNÍ DEN 5.6.2009


Sociální sítě

Instagram

Youtube

Fotografie

undefined

Nejnovější video

Děkujeme

Šachové kroužky pracují za podpory MěDDM Vlašim

Rozpis Klubů zábavné logiky a deskových her na I. pololetí 2019-2020

STŘEDA: 15.00 - 16.30 hodin - vedoucí  Lukáš Filip

   FOTEČKY: sachypravonin.rajce.idnes.cz/Klub_zabavne_logiky_a_deskovych_her_2._-_Lukas_Filip_-_streda/

PÁTEK: 15.00 - 16.30 hodin - vedoucí Ing. Helena Kůrová

   FOTEČKY:  sachypravonin.rajce.idnes.cz/Klub_zabavne_logiky_a_deskovych_her_2.-6.2019_Ing._Helena_Kurova/

BADATELSKÝ KLUB "VŠEZNÁLEK" ve I. pololetí 2019-2020

PÁTEK: 15.00 - 16.30 hodin - vedoucí Marie Filipová

   FOTEČKY: sachypravonin.rajce.idnes.cz/Badatelsky_klub_VSEZNALEK_2018-2019_Marie_Filipova/

Suplují podle potřeby: vzájemně Filip Lukáš, Vojtěch Filip, Ing. Helena Kůrová, Marie Filipová