Každý velký šachista byl kdysi začátečník

Články

2. KOLO REGIONÁLNÍ SOUTĚŽ - SOKOL POSTUPICE x ŠK PRAVONÍN, 4.11.2018

04.11.2018 11:09
Celý článek

MISTROVSTVÍ ČECH HARRACHOV - 27.10.2018-3.11.2018

27.10.2018 22:36
Celý článek

PRVNÍ ODDÍLOVÝ TURNAJ ŠACHOVÝCH KROUŽKŮ V PRAVONÍNĚ

21.10.2018 20:39
Celý článek

ŠACHOVÉ KROUŽKY Z "DOMEČKU" ZAHÁJENY!

14.10.2018 17:05
Celý článek

2. KOLO REGIONÁLNÍ ŽÁKOVSKÁ LIGA 2018-2019 V PRAVONÍNĚ

08.10.2018 20:11
Celý článek

TŘICÁTÝ DEVATÝ TÝDEN - ŠACHY A AKTIVITA DĚTÍ Z PRAVONÍNSKÝCH KROUŽKŮ V TOMTO TÝDNU

29.09.2018 11:38
Celý článek

ZAHÁJENÍ NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU 2018/2019

22.09.2018 18:53
Celý článek

O POHÁR MĚSTA KLATOV - 26. ročník 30.6.-8.7.2018

30.06.2018 10:03
Celý článek

FINÁLE STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO PŘEBORU MLÁDEŽE DO 16 LET - JEDNOTLIVCI - 23.-24.6.2018 ŘÍČANY

23.06.2018 20:10
Celý článek

ROZLUČKA ŠACHOVÝCH KROUŽKŮ MěDDM - PRAVONÍN

22.06.2018 21:09
Celý článek

MEZINÁRODNÍ ŠACHOVÝ TÁBOR MLÁDEŽE V4 LIPTOV 2018 22.6.-27.6.2018

22.06.2018 21:04
Celý článek

SPOLKOVÝ POCHOD VE VLAŠIMI 16.6.2018 - JEDNA Z AKCÍ K 700. VÝROČÍ ZALOŽENÍ MĚSTA VLAŠIM

14.06.2018 23:05
Celý článek

O KRÁLE A KRÁLOVNU MATEŘSKÝCH ŠKOL 10.6.2018 PRAVONÍN

09.06.2018 20:28
Celý článek

V SOBOTU 9.6.2018 NA DVOU FROTNÁCH! O PELHŘIMOVSKÉHO PĚŠCE A TURNAJ STAMATU

08.06.2018 22:33
Celý článek

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY ŠESTIČLENNÝCH DRUŽSTEV STARŠÍCH ŽÁKŮ A TURNAJ DVOJIČEK (2009 A MLADŠÍCH) - 2.-3.6.2018 - CHRUDIM

31.05.2018 16:08
Celý článek

DDM OPEN (PŘEBOR KRAJE VYSOČINA) MLÁDEŽE V RAPID ŠACHU JEDNOTLIVCŮ - 19.5.2018 JIHLAVA

18.05.2018 20:53
Celý článek

HUKVALDSKÉ ŠACHOVÁNÍ - 12.5.2018

11.05.2018 19:15
Celý článek

ŠACHOVÝ TURNAJ - ČESKÝ BROD - MEMORIÁL PROFESORA JAROSLAVA PELIKÁNA - 5.5.2018

05.05.2018 20:45
Celý článek

ŽIVÉ ŠACHY 2018

05.05.2018 12:40
Celý článek

KRAJSKÝ PŘEBOR DRUŽSTEV MLADŠÍCH ŽÁKŮ 2018 - 1.5.2018 - ŘÍČANY

30.04.2018 17:49
Celý článek

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V ŠACHU DĚTÍ DO 8 LET - VYŠKOV - 28.-29.4.2018

27.04.2018 10:01
Celý článek

O POHÁR STAROSTY MĚSTA NYMBURKA - MEMORIÁL RADIMA MASÁKA - NYMBURK 28.4.2018

27.04.2018 09:55
Celý článek

1. LIGA MLÁDEŽE - ZÁVĚREČNÉ SOUSTŘEDĚNÍ - 21.-22.4.2018 ŠTĚDRONÍN

20.04.2018 20:23
Celý článek

O JINECKÉHO PĚŠCE 21.4.2018 - JINCE

20.04.2018 20:12
Celý článek

VELKÁ CENA HAVLÍČKOVA BRODU 14.4.2018

13.04.2018 20:21
Celý článek
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Tréninkové weby

 

Rozpis šachových kroužků 2019/2020

Úterý: 16.00 - 17.30 hodin

Středa: 13.30 - 15.00 hodin

Pátek: 13.30 - 16.00 hodin

...

Úterý: 13.30 - 16.00 hodin

Pátek: 13.30 - 16.00 hodin

...

Úterý: 13.30 - 16.00 hodin

Pátek: 13.30 - 16.00 hodin

...

Pondělí: 15.00 - 16.30 hodin

Čtvrtek: 9.00 - 11.00 hodin



Více zde: http://www.sachypravonin.cz/

POKROČILÍ: 650,--/ rok

Pondělí: 16.00 - 17.30 hodin - Filip Lukáš - kroužek č. 106

Středa: 13.30 - 15.00 hodin - exter. Matějovský Ondřej - kroužek č. 107

Pátek: 13.30 - 15.00 hodin - Horák Vladimír - kroužek č. 108

FOTEČKY Z BŘEZNA A DUBNA 2019: https://sachypravonin.rajce.idnes.cz/Z_krouzku_-_Pokrocili_-_brezen_-_duben_2019

MÍRNĚ POKROČILÍ: 650,--/ rok

Středa: 13.30 - 15.00 hodin - Horák Vladimír - kroužek č. 104

Pátek: 13.30 - 15.00 hodin - Filip Lukáš - kroužek č. 105

FOTEČKY Z BŘEZNA A DUBNA 2019: https://sachypravonin.rajce.idnes.cz/Z_krouzku_-_Mirne_pokrocili_-_brezen_-_duben_2019

ZAČÁTEČNÍCI "A": 650,--/ rok

Úterý: 13.30 - 15.00 hodin - Filip Lukáš - kroužek č. 102

Středa: 13.30 - 15.00 hodin - Filip Lukáš - kroužek č. 103

FOTEČKY Z BŘEZNA A DUBNA 2019: https://sachypravonin.rajce.idnes.cz/Z_krouzku_-_Zacatecnici_A_-_brezen_-_duben_2019

ZAČÁTEČNÍCI "B": 450,--/ rok

Pondělí: 15.00 - 16.00 hodin - Filip Lukáš, Miroslava Ondráková - kroužek č. 100

Středa: 15.00 - 16:00 hodin - Marie Filipová,  Miroslava Ondráková - kroužek č. 101

FOTEČKY Z BŘEZNA A DUBNA 2019: https://sachypravonin.rajce.idnes.cz/Z_krouzku_Zacatecnici_B_-_brezen_-_duben_2019

ŠACHOVÁ ŠKOLIČKA: 450,--/ rok (za děti zaplatí Šachový klub Pravonín z.s.)

Čtvrtek: 9.00 - 11.00 hodin - Marie Filipová, Miroslava Ondráková - kroužek č. 99

FOTEČKY Z BŘEZNA A DUBNA 2019: https://sachypravonin.rajce.idnes.cz/Z_krouzku_-_Sachova_skolicka_-_brezen_-_duben_2019

Suplování: vzájemně se dle potřeby zastupují výše uvedení trenéři a Vojtěch Filip a Helena Kůrová

PŘIHLÁŠKA: PŘIHLÁŠKA DO KROUŽKŮ 2019-2020.pdf


Co šachy přinášejí dětem

Co šachy přinášejí dětem

10.06.2014 20:31
Co šachy přinášejí dětem   Šachy jsou součástí kurikula ve více než 30 zemích, např....
Celý článek

PODĚKOVÁNÍ:

    

Děkujeme touto cestou hejtmance Středočeského kraje Ing. Jaroslavě Pokorné Jermanové za finanční příspěvek na uspořádání RODINNÝCH DVOJIC - 11. ročníku dne 2.3.2019.

Toplist

  

Kam na turnaje?            

23.6.2019: O krále a královnu - Lipnice nad Sázavou:

                   plakát: lipnice-plakát.of 23.6.2019.docx

                   propozice: Lipnice_propoziceofw 23.6.2019.docx

22.6.-23.6.2019: Finále KP v praktickém šachu mládeže Mělník: PROPOZICE - KP_Stč.žáci_2019_finále - Mělník 22.-23.6.2019.doc

                  startovní listiny: www.stcsach.cz/index.php/component/chevent/?view=chevent&id=8188

3.8. - 10.8.2019: Šachový tábor Růžená: Ruzena2019.pdf

12.8.-16.8.2019: Příměstský šachový tábor v Pravoníně Příměstský šachový tábor - 12.8.-16.8.2019.docx

        Podrobné informace: PŘÍMĚSTSKÝ ŠACHOVÝ TÁBOR 2019.docx

        Projektový den mimo SVČ: Projektový den mimo SVČ 15.8.2019.pdf

        Setkání s rodiči šachistů: Setkání s rodiči šachistů 16.8.2019.pdf

18.8.-24.8.2019: Škola šachových kouzel - Sluníčko 2019 - Trhová Kamenice - šachový tábor Tabor_Celak2019_poslani 18.8.-24.8.2019.odt

                                              přihláška: přihláška - Čelákovice.docx

24.8.-31.8.2019 O pohár města Říčany:  Pohár města Říčany 24.8-31.8.2019.pdf

.......................

Celkový přehled i s výsledky: docs.google.com/spreadsheets/d/1F_S4PmwD_a22SiAvVebVYA4W9PkiBkGnLhrN0yx3yzE/edit#gid=1505056574

Zpátky do minulosti - foto


MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DRUŽSTEV STARŠÍCH ŽÁKŮ - SEČ 2009

V roce 2009 skončilo "B" družstvo dokonce na 10. místě!

(Zleva Jiří Rýdl, Patrik Studnička, Lukáš Filip, Nela Pýchová, Vojtěch Filip a Michal Sibal)


Družstvo "A" se tehdy umístilo na 12. místě

(Zprava David Zvára, Robin Hrdina,  Štěpán Vopěnka, Michaela  Hatašová, Patrik Pýcha a Lukáš Jelínek a Ondřej Matějovský)

Zleva Jiří Stareček, David Pikal, Marek Filip,  František Helebrand , Kateřina Krejčiříková, Václav Voldán a za nimi Tomáš Filip - družstvo "C"

A DVOJIČEK - turnaj nejmladšího žactva

Daniel Ždych a Pavel Roháč

Anežka Vlková a David Pikal

Petr Laňka a Pavel Laňka

Petr Lebeda a Miroslav Mareš, kterého zastoupil Jiří Mejzlík - vynikajíci v práci s dětmi

Martin Hejný a Jiří Hejný


Sociální sítě

Instagram

Youtube

Fotografie

undefined

Nejnovější video

Děkujeme

Šachové kroužky pracují za podpory MěDDM Vlašim

Rozpis Klubů zábavné logiky a deskových her na I. pololetí 2019-2020

STŘEDA: 15.00 - 16.30 hodin - vedoucí  Lukáš Filip

   FOTEČKY: sachypravonin.rajce.idnes.cz/Klub_zabavne_logiky_a_deskovych_her_2._-_Lukas_Filip_-_streda/

PÁTEK: 15.00 - 16.30 hodin - vedoucí Ing. Helena Kůrová

   FOTEČKY:  sachypravonin.rajce.idnes.cz/Klub_zabavne_logiky_a_deskovych_her_2.-6.2019_Ing._Helena_Kurova/

BADATELSKÝ KLUB "VŠEZNÁLEK" ve I. pololetí 2019-2020

PÁTEK: 15.00 - 16.30 hodin - vedoucí Marie Filipová

   FOTEČKY: sachypravonin.rajce.idnes.cz/Badatelsky_klub_VSEZNALEK_2018-2019_Marie_Filipova/

Suplují podle potřeby: vzájemně Filip Lukáš, Vojtěch Filip, Ing. Helena Kůrová, Marie Filipová