Každý velký šachista byl kdysi začátečník

Články

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR DRUŽSTEV MLÁDEŽE 2017-2018 7.4.2018 ŘÍČANY

06.04.2018 17:25
Celý článek

O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA BUDEME BOJOVAT NA VYSOČINĚ V NÁMĚŠTI NAD OSLAVOU 7.4. 2018

06.04.2018 17:19
Celý článek

TURNAJ ŠACHOVÝCH NADĚJÍ - FRÝDEK - MÍSTEK - 29.3. - 2.4.2018 A MEZINÁRODNÍ VELIKONOČNÍ TURNAJ ŠACHKLUBU TÁBOR 29.3. - 1.4.2018 PLANÁ NAD LUŽNICÍ A JEŠTĚ TURNAJ STAMATU 30.3.2018

28.03.2018 23:27
Celý článek

9.KOLO REGIONÁLNÍ ŽÁKOVSKÁ LIGA - FINÁLE - SÁZAVA - 24.3.2018

23.03.2018 19:50
Celý článek

SVATOŠTĚPÁNSKÝ ALFIL 20.3.2018

19.03.2018 19:04
Celý článek

10. KOLO REGIONÁLNÍ SOUTĚŽ 18.3.2018 - STŘÍBRNÁ SKALICE C x ŠK PRAVONÍN

19.03.2018 18:58
Celý článek

O PŘÍBRAMSKOU KRÁLOVNU - 17.3.2018

16.03.2018 18:05
Celý článek

8. KOLO REGIONÁLNÍ ŽÁKOVSKÁ LIGA TÝNEC NAD SÁZAVOU 3.3.2018

03.03.2018 18:24
Celý článek

RODINNÉ DVOJICE V PRAVONÍNĚ JIŽ PODESÁTÉ!

23.02.2018 11:05
Celý článek

7. KOLO REGIONÁLNÍ ŽÁKOVSKÁ LIGA - VELKÉ POPOVICE - 17.2.2018

16.02.2018 20:04
Celý článek

8. KOLO REGIONÁLNÍ SOUTĚŽ E 11.2.2018 - ŠK PRAVONÍN X SOKOL POSTUPICE

11.02.2018 14:50
Celý článek

KRAJSKÝ PŘEBOR V ŠACHU DĚTÍ DO 8 LET - PRAVONÍN 10.2.2018

09.02.2018 22:39
Celý článek

LUKAVECKÁ VĚŽ 3.2.2018 - 15. ročník

02.02.2018 21:34
Celý článek

TURNAJ STAMATU V BENEŠOVĚ 2.2.2018

02.02.2018 18:36
Celý článek

7. KOLO REGIONÁLNÍ SOUTĚŽ "E" TJ SOKOL STRUHAŘOV B X ŠK PRAVONÍN 28.1.2018

28.01.2018 19:45
Celý článek

KOUŘIM OPEN 2018 - 27.1.2018

27.01.2018 20:38
Celý článek

V. ROČNÍK TURNAJE TŘEBÍČSKÉ ŠACHOVÁNÍ 27.1.2018

27.01.2018 20:32
Celý článek

1. LIGA MLÁDEŽE 2017 - 2018 3. SOUSTŘEDĚNÍ - VLAŠIM - 20.1.2018

20.01.2018 19:14
Celý článek

6. KOLO REGIONÁLNÍ SOUTĚŽ "E" 14.1.2018 ŠK PRAVONÍN X UHLÍŘSKÉ JANOVICE

14.01.2018 13:52
Celý článek

ZÁKLADNÍ KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU DRUŽSTEV MLÁDEŽE, SKUPINA C - SÁZAVA 13.1.2018

13.01.2018 20:57
Celý článek

6. kolo REGIONÁLNÍ ŽÁKOVSKÁ LIGA 6.1.2018 - ŘÍČANY

05.01.2018 18:54
Celý článek

O PERNÍKOVOU CHALOUPKU - NÁMĚSŤ NAD OSLAVOU - 6.1.2018

05.01.2018 18:47
Celý článek

JAK SE NAŠE DĚTI ČINILY V ROCE 2017?

02.01.2018 22:31
Celý článek

SILVESTROVSKÝ TURNAJ V PRAVONÍNĚ - 9. ročník 29.12.2017

29.12.2017 06:27
Celý článek

TÁBORSKÁ VĚŽ - TÁBOR - 27.12.2017

26.12.2017 21:44
Celý článek
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Tréninkové weby

 

Rozpis šachových kroužků 2018/2019

Úterý: 16.00 - 17.30 hodin

Středa: 13.30 - 15.00 hodin

Pátek: 13.30 - 16.00 hodin

...

Úterý: 13.30 - 16.00 hodin

Pátek: 13.30 - 16.00 hodin

...

Úterý: 13.30 - 16.00 hodin

Pátek: 13.30 - 16.00 hodin

...

Pondělí: 15.00 - 16.30 hodin

Čtvrtek: 9.00 - 11.00 hodin



Více zde: http://www.sachypravonin.cz/

Pokročilí

Pondělí: 16.00 - 17.30 hodin - Filip Lukáš

Středa: 13.30 - 15.00 hodin - exter. Matějovský Ondřej

Pátek: 13.30 - 15.00 hodin - Horák Vladimír

FOTEČKY Z BŘEZNA A DUBNA 2019: https://sachypravonin.rajce.idnes.cz/Z_krouzku_-_Pokrocili_-_brezen_-_duben_2019

Mírně pokročilí

Středa: 13.30 - 15.00 hodin - Horák Vladimír

Pátek: 13.30 - 15.00 hodin - Filip Lukáš

FOTEČKY Z BŘEZNA A DUBNA 2019: https://sachypravonin.rajce.idnes.cz/Z_krouzku_-_Mirne_pokrocili_-_brezen_-_duben_2019

Začátečníci A - první třída

Úterý: 13.30 - 15.00 hodin - Filip Lukáš

Středa: 13.30 - 15.00 hodin - Filip Lukáš

FOTEČKY Z BŘEZNA A DUBNA 2019: https://sachypravonin.rajce.idnes.cz/Z_krouzku_-_Zacatecnici_A_-_brezen_-_duben_2019

Začátečníci B - mateřská škola

Pondělí: 15.00 - 16.00 hodin - Filip Lukáš, Miroslava Ondráková

Středa: 15.00 - 16:00 hodin - Marie Filipová,  Miroslava Ondráková

FOTEČKY Z BŘEZNA A DUBNA 2019: https://sachypravonin.rajce.idnes.cz/Z_krouzku_Zacatecnici_B_-_brezen_-_duben_2019

Šachová školička

Čtvrtek: 9.00 - 11.00 hodin - Marie Filipová, Miroslava Ondráková

FOTEČKY Z BŘEZNA A DUBNA 2019: https://sachypravonin.rajce.idnes.cz/Z_krouzku_-_Sachova_skolicka_-_brezen_-_duben_2019

Suplování: vzájemně se dle potřeby zastupují výše uvedení trenéři


Co šachy přinášejí dětem

Co šachy přinášejí dětem

10.06.2014 20:31
Co šachy přinášejí dětem   Šachy jsou součástí kurikula ve více než 30 zemích, např....
Celý článek

PODĚKOVÁNÍ:

    

Děkujeme touto cestou hejtmance Středočeského kraje Ing. Jaroslavě Pokorné Jermanové za finanční příspěvek na uspořádání RODINNÝCH DVOJIC - 11. ročníku dne 2.3.2019.

Toplist

  

Kam na turnaje?            

20.4.2019: O velikonočního zajíčka - Kolín: propozice_beranek_2019 20.4..docx

27.4.2019: Velká cena Havlíčkova Brodu 2019: VC_HBProp.2019 27.4..doc

27.4.2019: KP v rapid šachu 2019 - Lysá n.L.: KP v rapid šachu mládeže 2019 - Lysá n.L. 27.4.2019.pdf

27.4.2019: Kobyliský rapid 2018-2019: kobrapid19p.doc

1.5.2019: KP družstev mladších žáků Říčany: Propozice_KPDMZ_2019 1.5.2019 Říčany.doc

1.5.2019: Májový turnaj - Týn n.Vltavou

4.5.2019: PROJEKTOVÝ DEN - "O KRÁLE A KRÁLOVNU MATEŘSKÝCH ŠKOL": O krále a královni MŠ - 4.5.2019.pdf

            přihlášky: filipova.marie@seznam.cz nebo v mateřské škole Pravonín - akce výhradně pro dětí z mateřských škol

19.5.2019 ŠACHY V PŘÍRODĚ - ČELÁKOVICE: mám slíbených 8 míst pro děti, hlaste se obratem

                 Pozvánka: SachyVPrirode7 - Čelákovice.docx

19.5.2019: Kobyliský koník: konik19p 19.5.2019.doc

25.5.2019: Kobyliský rapid 2018-2019: kobrapid19p.doc

25.5.2019: Smíchovský soudek: 20190525_Smichovsky_Soudek.pdf

25.5.2019: PORG open: PORGOpen6773Propozice 2018-2019.pdf

1.-2.6.2019: 57. Šachové Zaječice - Chrudim: Propozice - 57. Zaječice 1.-2.6.2019.docx

9.6.2019: Memoriál Věry Menšíkové: 20190609_3.Memorial_Very_Mencikove 9.6.2019.pdf

14.-16.6.2019: MČR družstev mladších žáků 2019

22.6.-23.6.2019: Finále KP v praktickém šachu mládeže

3.8. - 10.8.2019: Šachový tábor Růžená: Ruzena2019.pdf

12.8.-16.8.2019: Příměstský šachový tábor v Pravoníně Příměstský šachový tábor - 12.8.-16.8.2019.docx

        Podrobné informace: PŘÍMĚSTSKÝ ŠACHOVÝ TÁBOR 2019.docx

        Projektový den mimo SVČ: Projektový den mimo SVČ 15.8.2019.pdf

        Setkání s rodiči šachistů: Setkání s rodiči šachistů 16.8.2019.pdf

18.8.-24.8.2019: Škola šachových kouzel - Sluníčko 2019 - Trhová Kamenice - šachový tábor Tabor_Celak2019_poslani 18.8.-24.8.2019.odt

                                              přihláška: přihláška - Čelákovice.docx

.......................

Celkový přehled i s výsledky: docs.google.com/spreadsheets/d/1F_S4PmwD_a22SiAvVebVYA4W9PkiBkGnLhrN0yx3yzE/edit#gid=1505056574

Zpátky do minulosti - foto

Sociální sítě

Instagram

Youtube

Fotografie

undefined

Nejnovější video

Děkujeme

Šachové kroužky pracují za podpory MěDDM Vlašim

Rozpis Klubů zábavné logiky a deskových her na II. pololetí 2018-2019

STŘEDA: 15.00 - 16.30 hodin - vedoucí  Lukáš Filip

   FOTEČKY: sachypravonin.rajce.idnes.cz/Klub_zabavne_logiky_a_deskovych_her_2._-_Lukas_Filip_-_streda/

PÁTEK: 15.00 - 16.30 hodin - vedoucí Ing. Helena Kůrová

   FOTEČKY:  sachypravonin.rajce.idnes.cz/Klub_zabavne_logiky_a_deskovych_her_2.-6.2019_Ing._Helena_Kurova/

BADATELSKÝ KLUB "VŠEZNÁLEK" ve II. pololetí 2018-2019

PÁTEK: 15.00 - 16.30 hodin - vedoucí Marie Filipová

   FOTEČKY: sachypravonin.rajce.idnes.cz/Badatelsky_klub_VSEZNALEK_2018-2019_Marie_Filipova/

Suplují podle potřeby: vzájemně Filip Lukáš, Vojtěch Filip, Ing. Helena Kůrová