Datum: 31.10.2009

Vložil: Marie F.

Titulek: Harrachov

Děkuji za díky. Dělala jsem to ráda. Práce mezi dětmi mě opravdu těší, velice mě "nabíjí", a to celý život, ne jen nyní. A vaření? Přišlo to nějak samo. Vznikla myšlenka, tak jsem se nabídla, především vedena tím, že jednak děti (nebo vlastně rodiče) ušetří, protože jsme se vešli do velice solidní ceny a možná tím i umožním účastnit se těm dětem, které by si to z finančních důvodů nemohly dovolit nebo by to pro ně byl problém. A za druhé, když vidím na jiných turnajích, kolik děti vracejí jídla, protože jim nechutná, tak jsem připravila jídelníček podle toho, co jedly rády moje děti a jedí rády má vnoučata (a nejsou to jen náročná nebo drahá jídla), no a pak jsem neměla ani zbytky a ani reklamace. A stalo-li se náhodou, že někdo něco nejedl, tak jsme si poradili buď zbytkem z minulého dne nebo něčím náhradním, ale fakt to bylo snad jen ve dvou případech. Věřte, že mi to vůbec nebylo na obtíž a já děkuji Bohu, že mohu trávit tak příjemné a produktivní stáří mezi tak příjemnými lidmi, kterými "šachové" děti, jejich kolegové, rodiče, učitelé a přátelé jsou.

Přidat nový příspěvek